Celkom: 0,00 
Celkom: 0,00 

Sme tím mladých ľudí, ktorým záleží na hudbe a na rozvíjaní talentu. Sme radi, keď vidíme deti a mládežníkov držať v ruke hudobný nástroj, zabávať sa, hrať, tvoriť. 

Snažíme sa našich zákazníkov motivovať, podporovať a vzbudzovať záujem bez ohľadu na vek. Dôležitejšia je radosť, ktorú hráč má, než to či zahral nejaký akord alebo tón s totálnou presnosťou.

Preferujeme poradenstvo a komunikáciu, aby sme dokázali vždy čo najlepšie vybrať produkt a vypočuť potreby. Vieme, že pre niekoho je dôležité aby bola gitara čierna alebo klavír biely a pre niekoho zase aby mal na gitare snímače ako slávny gitarista z kapely XY ☺ Sme tu pre tých, ktorí sa narodili pre hudbu, ale aj pre tých, ktorí ju majú ako hobby.

Vďaka hudbe sme aj my zažili radosti i sklamania a vieme, že hudba je veľa o drine, sebazaprení, očakávaniach a nádeji, bez ohľadu na to, koľko talentu bolo nadeleného.

Možno nemáme pri všetkých produktoch najnižšie ceny, ale máme tie najčestnejšie úmysly. Predajňu, eshop, celú našu značku JIMMY MARKET budujeme od nuly a postupne.

Neustále rozširujeme naše služby nielen pri možnostiach platby, dopravy ale aj servisu najmä toho pozáručného. 

Zákazníkom ponúkame dopravu zdarma už od objednávok nad 100€.

Zákaznícky servis u nás funguje naplno, každý deň Vám radíme s výberom nástroja, doplnkov alebo darčeka pre partnera, manžela, manželku, rodiča, potomka či inú dôležitú osobu. Naše tajomstvo? Mnohoročné skúsenosti a empatia. Každý rok tiež navštevujeme najväčší hudobný veľtrh vo Frankfurte aby sme poznali a zažili novinky, trendy a upevňovali kontakty.

Sme prirodzene nespokojní a vďaka tomu predajňu neustále vylepšujeme, aby ste sa cítili skvele a radi sa k nám vracali.

Sme jednotka v natáčaní videí na Slovensku. Každý týždeň pridávame nové diely, recenzie, servisné seriály, poradenstvo, či krátky jam.

Najkrajšie radosti sú z maličkostí, preto sa aj my snažíme ku každej objednávke pridať niečo navyše, zľavový kupón, nálepku, brnkátko alebo podobnú drobnosť v závislosti od objednávky. Vždy nás poteší, keď dostaneme pozitívny ohlas na náš merch.

X