Celkom: 0,00 
Celkom: 0,00 

Váááážení občania,
Na známosť sa dáva, že Jimmy Market od teraz ponúka ľahkoprenosný PA systém Mipro Ma-100DB. Áno, áno, od teraz už netreba vláčiť so sebou ťažké a veľké haraburdy každý krát keď má niekto motýle v bruchu a ide sa hneď ženiť.

Multifunkčnosti sa medze nekladú

Mipro je malé a výkonné o čom svedčí jeho 50W. Váhu 1,8kg ocenia najmä priaznivci zdĺhavých výkladov o príšerne zaujímavej histórii nejakej kôpky kamenia (hradu) obrastenej machom ktorým už ukápla slzička že ich nikdy nieje dobre počuť. Mipro je vhodné aj pre dôchodcov s poruchami sluchu ktorých už mrzí že nikdy poriadne nevedia o čom sa ostatní bavia. Babka určite ocení dvojkanálový prímač pri klebetení s kamoškou len musíte počítať s tým že bude po vás každý krát chcieť aby ste jej to “rozprávacie rádio” zapojili. Osadené je 6.3mm mikrofónovým vstupom, 3,5mm Line-In ale aj Audio výstupom na 3,5mm jack. Svoje uplatnenie nájde taktiež na rôznych seminároch či prednáškach a ak by “náhodou” niekto u vášho pútavého výkladu zaspal, jednoducho stačí stlačiť tlačidlo Alarm/Siren a je garantované že vám bude z pier hltať každé slovo. Táto veľká “baterka” “oživí” aj mŕtvu atmosféru domov smútku, stačí pridať ešte reverb pedál a pohreb dostáva úplne iný roz… no dobre, teraz vážne.

18485376_1171661096289132_5168733459322524857_n

MA-100DB disponuje čistým jasným zvukom ktorý je klúčový pre zrozumiteľnosť prejavu. PA-čko poskytuje hneď niekolko variácií pripojenia mikrofónu a to klasicky cez kábel alebo bezdrôtový mikrofón/headset cez príjímač. Ako už bolo spomenuté, obsahuje dva prijímacie kanály a teda možné bezdrátovo pripojiť naraz dva mikrofóny – skvelá vec pre rôzne semináre s hosťami alebo moderovanie akcií v dvojici. Osvietenú atmosféru motivačných prednášok pomôže navodiť hudobný podmaz cez USB Port. Okrem nosenia v ruke alebo s remeňom na pleci je možná aj inštalácia na stojan pre statické aplikácie. Špecifikácia v rýchlosti: citlivosť max. 102db, frekvenčná odozva zvuku 50Hz – 18kHz, frekvenčný rozsah prijímača – 480 – 934 MHz so šírkou jedného pásma 24MHz, napájanie cez externý zdroj alebo zabudovanú batériu.

Záver

Nejedná sa teda rozhodne o žiadne taiwan šustítko ale solídny aparát vyrobený pre každodennú aplikáciu na ktorý sa dá vždy spoľahnúť. Aparáty Mipro sú skrátka všade tam kde veľké PA-čka nemôžu a kde intenzita samotného hlasu nestačí.

Pozrieť MIPRO MA100DB na E-ShopePridaj komentár

X