Celkom: 0,00 
Celkom: 0,00 

Mixák, bedne, káble, zdroje.. každý kto sa aktívne venuje hudbe dobre vie že samotné hranie predstavuje iba časť starostí muzikanta a že doslova toho viac nanosí a pozapája a poodpája a pobalí než vôbec zahrá. A najväčšie bremeno nesú asi pouliční umelci ktorí často krát sú nútení si nosiť zbytočne veľké a ťažké aparáty a vybavenie ktoré ešte treba chystať a prepájať.

Ak človek chce Joyo a obráti sa na Jimmy Market, určite sa nejedná o nejakého otca ktorý kupuje hračku dcérke ale skorej o pouličného umelca či promotéra alebo jednoducho niekoho kto potrebuje malý, mobilný systém schopný všetkého čo taký človek môže potrebovať. A presne s tým cieľom bolo JPA-862 navrhnuté a vyrobené.

Čo máš v tom kufríku?

Jasné, kolieska, vysúvacie madlo a 121vstavanú batériu by na malý reprobox namontovala kadejaká veľká značka. Avšak ovládací panel z boku Joya je dôkazom že sa vývojári naozaj zamysleli nad potrebami cieľovej skupiny. Ale všetko pekne po poriadku. Ku zvýšenej mobilite vďaka kolieskam, vysúvaciemu madlu a vstavanej batérii sa pripája aj váha len necelých 10kg ktorú každý, kto už nejaké to vybavenie má odnosené, určite ocení. Ďalej, pre rôzne vonkajšie využitie obsahuje dva basové a jeden výškový reproduktor vytvárajúce stereo efekt. Čo mnohých určite poteší je že spolu s kombíčkom dostanete aj bezdrôtový mikrofón (hendku) a klopový mikrofón (mušku). No a teraz tá najzaujímavejšia časť, ovládací panel. Ak nie ste hudobník, osamelý vlk ale radi džemujete s ostatnými alebo ste jednoducho multiinštrumentalista, určite vás potešia štyri 6,3mm jack vstupy, z toho dva nátrojové a dva mikrofónové. A teraz pozor, každý má vlastné ovládanie hlasitosti a Bass a Treble potenciometre zvlášť pre nástroje a zvlášť pre mikrofóny. Okrem toho mikrofónová sekcia disponuje aj Reverbom, Delayom a tzv. Aktivátorom ktorý sa hodí pre akcie vonku. Tento novší model má už aj 3,5mm jack Aux vstup čím umožňuje pripojenie mp3 prehrávača, laptopu a pod. Aby nezostalo len u aux in, k rodine vstupov sa pripája aj USB port a SD/MMC kartový konektor. O prehrávanie vašej hudby sa postará šesť tlačidiel typu Play/Pause, Prev/Vol-, Next/Vol+, Repeat, Equalizer a Mode.

131

Záver

Teda niet divu, že je táto mašinka taká obľúbená keďže umožňuje slobodné hranie a pôsobenie takmer kdekoľvek bez nutnosti ťahať zo sebou záložný zdroj, mixážny pult a aparatúru kedykoľvek keď to na človeka zase príde.

Pozrieť Joyo JPA862 na E-Shope

Pridaj komentár

X